Telidoo

telidoo

Telido.com umožňuje volání přes aplikaci v chytrém telefnonu, dokonce funguje i bez internetu (sestavení hovoru pak trvá o pár sekund déle).
Velice vhodné i pro né přiliš zdatné uživatele telefonu díky přehlednému programu a dobré integrace do telefonu (nutné poprvé nastavit telefon v průvodci).
Při istalaci/registraci dostanete 5kč k vyzkoušení.
Takže nebere mbilní data (v případě dostupnostiinternetu jen úpné minimum v řádku kb na rychlejší vytočení, ale nečerpá data za samotný hovor).
Volání i SMS stojí 0,99 Kč s DPH v rámci ČR.
A poud zadáte v aplikaci doít kredit, a nahoře tlačítko slevový kód/pozvánka volani.tk , tak vám bude přidané 50% kreditu. Maximální částka ze které se vám kredit přičte je 1000Kč, kdž zadáte nejdříve slevový kód a pak zaplatíte 1000Kč, tak budete mít na volání 1500Kč/kreditů.
Aplikace umožňuje šifrované chatování (volání i mezi uživateli je zpoplatněno 0,77Kč a nebere data) a dobře se interuje do telefonu. SMS jsou přes bránu kde se nezobrazuje vaše číslo, ale je přidané na začátek SMS.
Umí integrovat chatovací palikace Messenger, WhatsApp a Viber.
Tvůrci aplikace slibují stále nové funkce.
 
Takže aplikace se velmi vyplatí těm kteří mají chytrý telefon a volání dražší než je koruna za minutu zvlášť pokud nemají nemezený datový baíče, nebo nechtějí laborovat s nastavením SIP/IAX.