https://teckacz.cz/wall.php

13.12.2011 18:54

 » https://teckacz.cz/wall.php

 » https://teckacz.cz/-/16919

No to že je problém rozlišovat mezi tím který obsah patří na zeď a který jsem sem už psal..
Kdžy posíláte 10 odkazů a krátký text tak to patří kam?
Když pak chcete doplnit krátký text k těm odkazům tak patří kam?
Když se ten text rozroste tak patří kam?
 
Tak může si to rozklikat všude by měli být odkazy na co to je reakce..
Ale je to nepohodlné proto jsem od začátku říkal že by top chtělo doplňěk do prohlížeče a podporu v CMS (příklad: aby to tady načetlo obsah z webnodu něco na způsob vloženého rámu, nebo načtení feedu z RSS, ale aby byl odkaz zachována a aby se dodržela taková licence kteoru si určil autor příspěvku a nebo komentáře..)
 
Ještě k dopravě.. Myslím si že nemusí být MHD zadarmo, ale rozhodně by něměla zdražovat, spíše by měla zlevnit a nemělo by se plýtvat penězi. Měli by se něják rozuměji vymáhat pokuty (znám osobně holku na kterou je podaná exekuce po hrozně letech "penále samozřejmě naskákaly z pokuty z doby kdy ještě nebyla plnoletá!! a bylo to vřádů desítek nebo stovek tisíc už nevím přesně.)  Mělo by se více využívat kolejí v neprospěch autobusů. A mělo by se umožniot kombinovat MHD s dalšími druhy dopravy (kola, kolečkové brusle a pododbně..).
Proč né MHD úplně zadarmo? Aby se tím vyloženě neplýtvalo, ale platba by měla být symbolicka a jinak placená z danní..
Ale teď se hodně peněz vybírá z daní, peníze už regulují tak že MHD přestává být dostupnou a pro jiné je to zas jí jezdit potupné (mají přeci na auto a chtějí aby to bylo vidět)..
Z MHD by se nemělo dělat luxusní zboží :)
Také by se mělo třeba umožnit aby mohl jezdit jeden tramvajový vůz a za ním přívěs (u přívěsu je výrazně levnější ho udělat nízkopodlažní pro kryply, ty co maj nějáká kola navíc a staříky :) )
Tuším že tomu brání legislativa..
Nebo by se do tramvaje neměla dávat předražené klimatizace a raděj tam namontovat obyčejná okna která dokonce větrají :D
Ale toho je více že.. :)
Pridat.eu
Zpět