»xChaos 10.12.2011 13:14

10.12.2011 16:45

»https://teckacz.cz/-/16866

Proč když si si to takto představoval,tak proč jsio tom nic nenapsal?
Si mě nechal ať to vymýšlím paralelně? :) Já měl za to (z toho ci ji psal to tak vznívalo) že každý bude muset používt nějáký tvůj systém (webovou aplikaci) která se bude muset masově rozšířit a která se bude muset nainstalovat a lidé se jí budou muset naučit používat. Já vymyslel metodu, jak se dá udělat diskutování na stávající infrastruktuře (články, komentáře na siučasných CMS) svobodnější (více mít pod kontrolou smlouvi, prvvidla, práva a přístup ke svému obsahu a řitom byl umístěn tam kam je potřeba a je možné dělat vrstvy nad to, pro usnadnění či více možností.

Vrstvy nad to umožnují například zobrazovat rovnou vzdálený obsah (třeba na cízím webu po najetí na můj odkaz pod cizí licencí se zobrazí můj obsah uložený vzdáleně, který je umísťený u mě a nebo možnosti vyhledávat a třídit přípěvky v různých vyhledávačích.

Ty si chystal "pouze" klon diaspory, nebo ne?

Tak nápad mám, teď jde o to, že nemám skoro co jíst, dluhy pomalu začínají klepat na dveře a že na tom vidlá ten, kdo nabídne nejlepší šmírovací "vrstvy", které budou zobrazovat reklamu (zdravíme googleho :D) a umí nejlépe vyhledávání :))

Ale pořá si myslím že by to lidem pidalo více svobod a více možností než strašidelný svět sociálních sítí po vzoru facebooku.

 

PS: máš na tomto mém díle zásluhu velkou hlavně díky té příšerné licenci u komentářů na tecce :D (já si s komentářem můžu dšlat co chci a teď to mám i písemně a právně :D).

 

Smutné na tom je, že teď to píšu do nějákého webnode které také nemu uplně nejlepší smluvní podmínky..

Uměl bys udělat ty doplňky v podobě nahrávání příspěvků z jiných webů? :)

Jak si tento nápad můžu chránit?

Pridat.eu
Zpět